Shrift o'lchami Rang Rasm

VIRTUAL QABULXONA

INTERAKTIV XIZMATLAR

NORMATIV XUJJATLAR

Sektorlar faoliyati

OCHIQ MA‘LUMOTLAR

ASOSIY STATISTIK AXBOROTLAR

<< Iyun 2018 >>
DUSECHPAJUSHYA
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

.

.

Yuridik va jismoniy shaxslar tomonidan veb sayt orqali bo'lgan murojaatlar

Jami murojaatlar: 117
Ko'rib chiqilmoqda: 92 (78.6%)
Javob berilgan: 25 (23.4%)

Saytni baholash




Yangiliklarga obuna bo'lish

Hozir saytda 43 nafar foydalanuvchi Ishonch telefoni statistikasi
Ishonch telefoniga berilgan baholar

Matnda xatolik ko'rdingizmi?

Sichqoncha bilan belgilab

Xalq deputatlari Farg’ona viloyati Kengashi deputatlari tomonidan saylangan saylov okrugi xududidagi saylovchilar bilan o’tkaziladigan uchrashuvlar JADVALI

 2017-06-16 17:44:35    559

PDF yuklash
Chop etish


 
Deputatning F.I.O. Ish joyi va lavozimi Saylangan okrugi Saylangan okrugi tarkibidagi xududlar nomi (QFY, ShFY, MFY ) Uchrashuv o’tkazish manzili Uchrashuv vaqti
 1 Mamadjanova Dilbarxon Raxmatovna O’zbekiston Xalq Demokratik partiyasi, Farg’ona viloyat Kengashi Tashkiliy kadrlar va parlamentchilik bilan ishlash bo’yicha rais o’rinbosari 1-Jomiy Farg’ona shahrining A.Qodiriy, B.Meliboev, Bobur, Jomiy, Al.Xorazmiy, Tinchlik, Guliston, Istiqlol, Mustaqillik, Ishchilar, To’qimachilar, Shakarqishloq, Ozodlik, Bo’ston, O’zbekiston mahallalari chegaralarida Farg’ona shahar, 
1-Tibbiyot kolleji binosi
Har oyning birinchi xaftasining shanba kuni
Ganiev Shuxrat Madaminovich Farg’ona viloyati hokimi 2-Mirzo Ulug’bek Farg’ona shahrining Madadkor (S.Abdullaev), Yangisoy, Yangi yo’l, M.Ulug’bek, Marifat, Mashal, Oybek, Furkat, Bahor, Simtepa (X.Ibragimova), Beglar, Beshbola, 1-Beshbola mahallalari chegaralarida Farg’ona shahar, 
Farg’ona Poliyatexnika instituti binosi
Har oyning birinchi xaftasining Chorshanba kuni
Maxametova Matlyuba Adilovna Farg’ona shahri Fuqarolik holati dalolatnomalarini qayd etish bo’limi mudirasi 3-Oybek Farg’ona shahrining Farg’ona, Oqariq, Nafosat, Sohibkor, Navoiy, O’rmonchilar, Do’stlik, Sh.Rashidov, Gulzor, Parvoz, Nodirabegim mahallalari chegaralarida Farg’ona shahar, Toshkent Axborot texnologiyalar universitetining Farg’ona filialining asosiy binosi Har oyning birinchi xaftasining shanba kuni
Boykuzieva Rano Karimovna Farg’ona shahri huquqshunoslik kolleji direktori 4-Al-Farg’oniy Farg’ona shahrining Iftixor, Al-Farg’oniy, Soybo’yi, Ibrat, Yoshlar, Soxib qiron, Navro’z, Shodiyona, Oqariqobod mahallalari chegaralarida Farg’ona shahar, Akademik litsey binosi Har oyning birinchi xaftasining shanba kuni
Sadikov Marat Fatixovich Farg’ona viloyati sog’liqni saqlash boshqarmasi boshlig’i 5-Bobur Farg’ona shahrining Sovurbuloq, Xo’jamag’iz, Jo’ydam, Yormozor, Dasht, Shar-shara, Shodlik, Surxtepa, Muruvvat mahallalari chegaralarida Farg’ona shahar, 
30- umumta’lim maktab binosi
Har oyning birinchi xaftasining shanba kuni
Toshmatov Doniyor Tursunovich “Farg’onaazot” ochiq aktsiyadorlik jamiyati uskunalarni sotib olish va marketing bo’yicha investitsion loyihalar boshqarmasi boshlig’i o’rinbosari 6-Beruniy Farg’ona shahrining Tabassum, Beruniy, Hamkorlik, Madaniyat, Istiqbol, Mehribonlik, Navbahor, Yulduz, Ibn Sino, Barkamol, Kimyogar, Xuvaydo, Qirguli mahallalari chegaralarida Farg’ona shahar, FNQZ madaniyat saroyi Har oyning birinchi xaftasining shanba kuni
Raxmatillaev Azamjon Farg’ona viloyati “Sirdaryo-So’x” irrigatsiya tizimlari havza boshqarmasi boshlig’i 7-Sh.Rashidov Quvasoy shaharining Arsif, Valik, So’fon, Qo’chqorchi, Chek QFYlari, Do’stlik shaharchasi, Bog’bon, Bo’ston, Valik, Kokilon, Lashkar, Namuna, Nayman, Pakana, Polmon, Qaloacha qishloqlari chegaralarida Quvasoy shahar, So’fon Agrosanoat kasb-hunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining shanba kuni
Ziyavitdinov Adxam Tuxtasinovich Quvasoy shahar hokimi 8-Quvasoy Quvasoy shaharining Mo’yan QFYlari, Zebuniso, A.Navoiy, S.Nishonov, X.Olimjon, Y.Oxunboboev, O.Rahmatov, Sh.Rashidov, S.Raximov, Soy-Bo’yi, Yu.Mo’yan, U.Yusupov, Yoshlik, M.Ulug’bek MFYlari chegaralarida Quvasoy shahar, «Mahalla» jamg’armasi binosi Har oyning birinchi xaftasining shanba kuni
Abdullaev Akramjon Anarkulovich Qo’qon shahar hokimi 9-Temir yo’l Qo’qon shahrining Afg’onbog’, A.Zoxiriy, Achchiqko’l, Ittifoq, Temiryo’lchi, Jumhuriyat, Davronbek, Do’stlik, Tolzor, Birlik, Aziztepa, Oq oltin, G’ishtli masjid, Vaqf chorsu, Qipchoq ariq, Galabaqqollik mahallalari va Xo’jand dahasi chegaralarida Qo’qon shahar,  Temiryo’lchi madaniyayat saroyi Har oyning birinchi xaftasining shanba kuni
10  Sulaymanov Ahzam Ibragimovich Qo’qon shahar «AVTOSANOAT KOMPONENT» MChJ direktori 10-Istiqlol Qo’qon shahrining To’g’onboshi, Parpashabof, Ustabozor, G’oziyog’lik, Mustaqillik, Rayhon, Ozodlik, Yangiobod, Shaldiramoq, G’isht ko’prik, M.Maomudov, Islomobod, Urganji bog’, Navbahor mahallalari chegaralarida Qo’qon shahar, Servis va tadbirkorlik kasb-hunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Juma kuni
11  Xasanov Jaxongir Djaxbarovich «Qo’qon superfosfat zavodi» ochiq aktsiyadorlik jamiyati boshqaruv raisi 11-Uvaysiy Qo’qon shahrining O’rmonbog’, Buloqboshi, Jahonaro, At-Termiziy, Misgarlik, Qo’shchinor, Artizon bo’yi, Istiqlol, Qaymoqli guzar, Yalang’och ota, Qalandarxona, Yog’ bozori, Yangi Chorsu, Shayxon, Isfara guzar, Kalvak, Noib ko’prigi mahallalari chegaralarida Qo’qon shahar, Dehqon bozori OAJ ma’muriy binosi Har oyning birinchi xaftasining Juma kuni
12  Giyasova Manzuraxon Sadikovna Qo’qon shaxar xalq tahlimi muassasalari faoliyatini metodik tahminlash va tashkil etish bo’limi mudiri 12-A.Navoiy Qo’qon shahrining Muqimiy shaharchasi, Charxiy guzari, S.Abdulla, A.Ikromov, Novvoylik guzar, Degrezlik, Bo’ston, Shirin, Hurlik, Navro’z, A.Navoiy, G’alchasoy, To’xlimergan mahallalari chegaralarida Qo’qon shahar, Qurilish sanoat kasb-hunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Juma kuni
13  Salimova Manzura Alimovna Marg’ilon shahar Tug’ruq kompleksi bosh shifokori 13-Ipakchi Marg’ilon shahrining Qashqar, Qirguli, Guliston, Zuxro, Oxunboboev, Ipakchi, Yo’rmado’z, Kosibchilik, Uzun hovuz, Baynalminal, Bahrin, Sholdirama, Uvaysiy MFYlari chegaralarida

Marg’ilon shahar, 1-engil sanoat kasb-hunar kolleji binosi

Har oyning birinchi xaftasining Juma kuni
14  Karimov Sherzod Adxamdjanovich Marg’ilon shahri, xususiy tadbirkor 14-Yorqin Marg’ilon shahrining Toshloq tepa, U.Axmedov, Maorif, Mashad, Chor-chinor, Orol bo’yi, Vatan, Iqbol, Yorqin, O’rta tagi, B.Marg’inoniy, Yangi hayot, Yangi bog’ mahalla fuqarolar yig’inlari chegaralarida

Marg’ilon shahar, Pedagogika kolleji binosi

Har oyning birinchi xaftasining Juma kuni
15  Axmedova Jamila Axundjanovna Marg’ilon shahar hokimining o’rinbosari, xotin-qizlar qo’mitasi raisi 15-Al-Marg’inoniy Marg’ilon shahrining Terak tagi,  Rohat, Sahovat, Miltiqsoz, Chilonzor, Go’ravval, Yovqochar, Do’stlik, Ipak yo’li, A.Navoiy, A.Yassaviy, Tuyagum, Nadirmat, Toshkesar MFYlari chegaralarida Marg’ilon shahar, 1-tibbiyot kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Juma kuni
16  Sidiqova Enaxon Abduraximovna O’zbekiston Yozuvchilar uyushmasining Farg’ona viloyat bo’limi rahbari 16-Nodirabegim

Marg’ilon shahrining Tut tagi, Yoyilma, Bobur, Ariq bo’yi, Tog’liq, Pichoqchi, Mustaqillik, Uzumzor, Navro’z, Yangi obod, Navbahor, Istiqlol, To’ron MFYlari chegaralarida

Marg’ilon shahar, maishiy xizmat va servis kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Juma kuni
17  Tuxtakulov Abduqayum Yuldashevich Beshariq tumani Tibbiyot birlashmasi boshlig’i 17-Yakkatut Beshariq tumanining Andarxon, Yakkatut, Tovul QFYlari, Beshsari QFYlariga qarashli Jiyda, Sho’r, Beshsari, Qatag’on, Qozoqovul, Pastki Chimboy va Yuqori Chimboy qishloqlari chegaralarida

Beshariq  tumani, Avtotransport kolleji binosi

Har oyning birinchi xaftasining Juma kuni
18  Yuldasheva Gulchehra Abduvasievna Beshariq tumani hokimining o’rinbosari, xotin-qizlar qo’mitasi raisi 18-Beshariq Beshariq tumanining Beshariq shaharchasi, BeshariqQFYlari, Beshsari QFYlarining Tuman povul, Novkat qishloqlari, Qorajiyda QFYlarining Soylabi, Sho’r, Xo’ja, Oy, Karmak, Qum, Qorajiyda, Pastki Yangiqo’rg’on, Balandki Yangiqo’rg’on, Namuna, Nabi, Qatag’on, Xapalak, Qo’rg’oncha, Qoqirchek qishloqlari chegaralarida

Beshariq  tuman, Tibbiyot kolleji binosi

Har oyning birinchi xaftasining Juma kuni
19  Majidov Rustamali Axmadalievich Beshariq tumani "Rapqon" bolalar va o’smirlar sport maktabi direktori 19-Rapqon Beshariq tumanining Rapqon, Qashqar va Vatan QFYlar, Qorajiyda QFYining Qorayantoq, Qoramulla qishloqlari chegaralarida Beshariq tumani, Maishiy xizmat ko’rsatish va pedagogika kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Juma kuni
20  Maxmudov Boxodirjon Axmadalievich Bag’dod tumani “Fibro diagnostika” mashuliyati cheklangan jamiyat rahbari 20-Bag’dod Bag’dod tumanining Bog’dod ShFY, Samarqand, Tinchlik, Paxtaobod QFYlari chegaralarida Bag’dod tumani, Madaniyat uyi binosi Har oyning birinchi xaftasining Juma kuni
21  Tojieva To’lqinoy Abdujalilovna Bag’dod tumani xalq tahlimi muassasalari faoliyatini metodik tahminlash va tashkil etish bo’limi mudiri

21-

Ibn Sino

Bag’dod tumanining Ultarma, Chuvalanchi, Do’rmoncha QFY chegaralarida Bag’dod tumani, Iqtisodiyot va maishiy xizmat kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Payshanba kuni
22  Yulbarsov Akramjon Astanakulovich O’zbekiston "Mahalla" hayriya jamoat fondi Farg’ona viloyati bo’limi boshqaruvi raisi 22-Xaziniy

Bag’dod tumanining Qaroqchitol, Matqulobod, Amirobod, Zafarobod QFYlari chegaralarida

Bag’dod tumani, Transport va qurilish kolleji binosi

Har oyning birinchi xaftasining Payshanba kuni
23  Enazarov Izzatilla Soibovich Buvayda tumani Beshterak QFYi raisi 23-Yangiqo’rg’on Buvayda tumanining Yangiqo’rg’on, Jaloer QFYlari, Qo’ng’irot QFYlari hududidagi Chumbog’ish, Tuman, Raomatullo, Alimergan, O’rtaqo’ng’irot qishloqlari, Oqqo’rg’on QFYdagi Qizil yulduz qishlog’i, O’zlar, Ko’tarma, Jov, Nayman qishloqlari chegaralarida Buvayda tumani, Madaniyat saroyi binosi Har oyning birinchi xaftasining Payshanba kuni
24  Kambarov Abduraxmon Buvayda tumani 10-umumiy o’rta tahlim maktabi direktori 24-Begobod Buvayda tumanining Begobod, Qo’rg’onobod, Yangiqadam, Uzumzor, Qo’ng’irot QFYlari hududidagi Qoratepa, Dehqonobod, Sho’r, Sho’rtepa, Tarrachi, Gul, Oyim, Cho’l qishloqlari chegaralarida

Buvayda tumani, Begobod QFYlari binosi

Har oyning birinchi xaftasining Payshanba kuni
25  Xoldorov Marifjon Maxmudovich Qo’qon shahar tibbiyot kolleji direktori 25-Buvayda Buvayda tumanining Buvayda, Beshterak, Alkor QFYlari, Oqqo’rg’on QFYlari hududidagi Burmang’it, Tepalik. Oqqo’rg’on, Beglar, Gul, Cho’taka, Damariq, Mozor qishloqlari chegaralarida Buvayda tumani, Buvayda QFYlari binosi Har oyning birinchi xaftasining Payshanba kuni
26  Sulaymanov Azim Ibragimovich Dang’ara tumani "Dang’ara ulgurji-chakana savdo" mashuliyati cheklangan jamiyat rahbari 26-Dang’ara Dang’ara tumanining Dang’ara ShFY, G’alaba va  Naymancha QFY chegaralarida

Dang’ara tumani, Qishloq xo’jaligi kasb-hunar kolleji binosi

Har oyning birinchi xaftasining Payshanba kuni
27  Xodjaeva Yulduz Mansurovna Qo’qon davlat pedagogika instituti qoshidagi 2-Akademik litsey direktori 27-Mulkobod Dang’ara tumanining Sanam, Mulkobod va TaypoqQFYlari chegaralarida Dang’ara tumani, Iqtisodiyot kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Payshanba kuni
28  Nazirova Lola Ashuralievna Dang’ara tumani hokimining o’rinbosari, xotin-qizlar qo’mitasi raisi 28-Oqjar Dang’ara tumanining Chinobod, Qiyali va Oqjar QFYlari chegaralarida Dang’ara tumani, Agrosanoat kasb-xunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Payshanba kuni
29  Salijanov Abdupatta Tulanovich “Farg’onaazot” ochiq aktsiyadorlik jamiyati boshqaruvi raisi 29-Yozyovon

Yozyovon tumanining Yozyovon ShFY, Yozyovon, Guliston, Qorasoqol, Qotortol  QFYlari hududlari chegaralarida

Yozyovon tumani, Iqtisodiyot va maishiy xizmat kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Payshanba kuni
30  Axmadalieva Shafoatxon Shermatovna Yozyovon tuman 29-maktab direktori o’rinbosari 30-Xonobod Yozyovon tumanining Xonobod, Cho’liguliston, Qoratepa, Ishtirxon, Yangiobod, Yangibo’ston QFYlari hududlari chegaralarida Yozyovon tumani, Pedagogika kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Payshanba kuni
31  Xasanov Ikromjon Kimsanovich Quva tumani tibbiyot birlashmasi boshlig’i 31-Quva Quva tumanining Quva ShFY dagi MFYlar, Baynalminal QFYlari hududlaridagi chegaralarida Quva shahar, Maishiy xizmat kasb-hunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Chorshanba kuni
32  Raxmonov Zokirjon Quva tumani hokimi 32-T.Qodirov Quva tumanining Muxitdinov, Madaniyat, Ittifoq, Yangihayot, Bahor QFYlari hududlari chegaralarida Quva tumani, Kompg’yuter texnologiyalari kasb-hunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Chorshanba kuni
33  Ashiraliev Otabek Yuldashalievich OATB “Qishloqqurilish bank” Quva filiali kreditlash bo’limi bosh mutaxassisi 33-M.Sherbo’taev Quva tumanining Namuna QFY Tolmozor, Yangi-Hayot, Boyiston, Qaqir, Turk, Yangi – chek MFYlari, Akborobod QFYlari hududidagi barcha chegaralarida Quva tumani, Namuna  QFYlari binosi Har oyning birinchi xaftasining Chorshanba kuni
34  Meliboev Maxamatsoli Sobirovich Quva tumani "Maxammatsoli Melibaev" nomli fermer xo’jaligi rahbari 34-Dexqonobod Quva tumanining Dehqonobod, Yangiqishloq, Turkrovot QFYlari, Namuna QFYlarining E.Shermatov MFYlaridagi barcha chegaralarida Quva tumani, Iqtisodiyot kasb-hunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Chorshanba kuni
35  Bo’taev Abdurashid Yakubovich Oltiariq tumani hokimi 35-Tinchlik Oltiariq tumanining Fayzobod. Zilxa, Bo’yra, Povulg’on, Qapchug’ay, QFYlari Poloson qishlog’ining Beruniy, Ibn Sino, Poloson mahallalari xududlaridagi chegaralarida Oltiariq  tumani, Maishiy xizmat kolleji  binosi Har oyning birinchi xaftasining Chorshanba kuni
36  Murotova Lola Nehmatovna Oltiariq tumani «Nurli Obod» fermer xo’jaligi boshlig’i 36-Oltiariq Oltiariq tumanining Oltiariq va Xamza shaxarcha fuqarolar yig’inlari, Azimtepa, Qiziltepa QFYlari hamda Poloson qishlog’ining Jonibek, Muqimiy, Do’stlik, Akmal Ikromov, Mullajonov MFYlari, Oltiariqqishlog’ining Bo’ston, Qaqir, Oltiariq MFYlari xududlaridagi chegaralarida Oltiariq tumani, Madaniyat uyi  binosi Har oyning birinchi xaftasining Chorshanba kuni
37  VAKANT          
38  Raximov Abdugoppor Fayzullaevich Farg’ona viloyati fermerlar Kengashi raisi 38-A.Aligavxarov Oxunboboev tumanining Qumtepa, Sarmozor, Yo’ldoshobod, Katta Boltako’l qishloqlari chegaralarida

Oxunboboev tumani, Qayilma maishiy xizmat kasb-hunar kolleji binosi

Har oyning birinchi xaftasining Chorshanba kuni
39  Ibragimov Baxrom Xudoyberdievich Xususiy tadbirkor 39-Al-Xorazmiy Oxunboboev tumanining Qoraqushchi, G’ishtmon, Xalqabod, Do’rmon, Langar qishloqlari chegaralarida Oxunboboev tumani, Qoraqushchi QFYlari binosi Har oyning birinchi xaftasining Chorshanba kuni
40  Saydullaev Shukrullo Xabibullaevich Qo’shtepa tumani “Shukur davlat” fermer xo’jaligi rahbari 40-Paxtakor Oxunboboev tumanining Oxunboboev, Solijonobod, Loyson, Shahartepa, Paxtakor, O’qchi qishloqlari chegaralarida Oxunboboev tumani, Oxunboboev QFYlari binosi Har oyning birinchi xaftasining Chorshanba kuni
41  Nazirova Dilorom Nosirovna Rishton tumani Miskin mahalla fuqarolar yig’ini raisi 41-Rishton

Rishton tumanining Oq er QFYlari, Rishton shaharchasi, Miskin, Markaz, Dahbed, M.Topiboldiev nomli, Gumbaz, Dorilomon, Chinnigaron MFYlari hamda Oltiariq tumanining Bo’rboliq, G’ayrat QFYlari va Katput MFYlari chegaralarida

Rishton tumani, «Maxalla» jamg’armasi binosi Har oyning birinchi xaftasining Seshanba kuni
42  Bekmirzaeva Muqaddasxon Ergashevna Rishton Pedagogika va iqtisodiyot kolleji direktori 42-M.Topiboldiev Rishton tumanining Rishton, To’da, Qayrag’och, Mehnatobod, Zoxidon, Oq oltin QFYlari chegaralarida Rishton tumani, Pedagogika kasb-hunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Seshanba kuni
43  Xaydarov Toxir Rasulovich O’zbekiston Respublikasi Badiiy Akademiyasi ahzosi 43-Bo’ston Rishton tumanining B.Usmonxo’jaev, Bo’ston, Beshkapa QFYlari chegaralarida

«Vodiyneftavtotrans» shuoba korxonasi binosi)

Har oyning birinchi xaftasining Seshanba kuni
44  Yormatov Xabibullo Mirzoabdulloevich Farg’ona viloyati «So’x Chashma» ishlab chiqarish firmasi boshlig’i 44-So’x

So’x tumanining So’x, Xushyor QFY,

Bobokalon QFYhamda Yangiariq, Oftobru, Qaloa, Saribozorcha va Sarikanda MFYlari chegaralarida

So’x tumani, So’x QFYlari binosi Har oyning birinchi xaftasining Seshanba kuni
45  Zoxidov Fayzulla Tashpulatovich Respublika Mahnaviyat targ’ibot markazi viloyat bo’limi rahbari 45-Do’stlik So’x tumanining Oxunboboev va Bobokalon QFYlariga qarashli Istiqlol va Navobod MFYlari, Xushyor QFYiga  qarashli Sharkabod  MFY,  Rishton tumanining Rishton QFY xududidagi Chungara MFYlari,  Yoyilma QFY xududidagi Navbahor MFY, Rishton ShFYning Bohiston, Koshqayron, Dehqonobod, Istiqbol, Qoziaxror, Navoiy, Nosgar, Minor, Zarariq va Toshog’aliq  MFYlari  chegaralarida

So’x tuman, Madaniyat uyi binosi

Har oyning birinchi xaftasining Seshanba kuni
46  Sobirov Nabijon Aminovich "Farg’ona haqiqati-Ferganskaya pravda" gazetalari bosh muharriri 46-Toshloq Toshloq  tumanining Toshloq shaharchasi, Sadda, Qo’rg’oncha, Varzak QFYlari hududidagi  chegaralarida

Toshloq  tumani, Moliya bo’limi binosi

Har oyning birinchi xaftasining Seshanba kuni
47  Kavlanova Kamila Anvarovna Toshloq tumani hokimining o’rinbosari, xotin-qizlar qo’mitasi raisi 47-Zarkent Toshloq  tumanining To’xtaboev, Axshak va Arabmozor QFYlari chegaralarida Toshloq  tumani, Zarkent agrosanoat kasb-hunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Seshanba kuni
48  Kamalov Raxmatullo Ibragimovich O’zLiDep Farg’ona viloyat Kengashi raisi, "KamRax" fermer xo’jaligi boshlig’i 48-Qumariq Toshloq tumanining Qumariq, Birlik, Nayman va Naymanbo’ston QFYlari hududidagi barcha chegaralarida

Toshloq  tumani, Maishiy xizmat va servis kasb-hunar kolleji binosi

Har oyning birinchi xaftasining Seshanba kuni
49  Otaqulov Oybek Xamdamovich Farg’ona politexnika instituti rektori 49-G’aniobod O’zbekiston tumanining Sho’rsuv shaxarcha fuqarolar yig’ini, Haniobod, Nursux, Tagob  QFYlari chegaralarida O’zbekiston tumani, Kichik va  o’rta biznes kasb-hunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Seshanba kuni
50  Qurbonov Xamdamjon Abduraxmonovich O’zbekiston tumani tibbiyot birlashmasi boshlig’i 50-Yaypan O’zbekiston tumanining Yaypan shahri, Konizar, Qizil qaqir QFYlari hamda Rajabgardi chegaralarida O’zbekiston tumani, Qizil qaqir QFYi binosi Har oyning birinchi xaftasining Seshanba kuni
51  Yuldashev Sharipdjon “Qo’qon mexanika zavodi” OAJ direktori 51-Qorayozbobo O’zbekiston tumanining Oxunboboev, Ovchi, Mingtut, Qaynar barcha chegaralarida O’zbekiston tumani, Maishiy xizmat kasb-hunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Dushanba kuni
52  Dexqonov Maxammad Qalandarovich Uchko’prik tumani hokimi 52-Uchko’prik Uchko’prik tumanining Yangi qishloq, Uchko’prik QFYlari hududidagi hamda G’ozi-g’ijdon QFYlari hududidagi Qumariq, Rahimobod, Beshkapa, Gul, Arab qo’rg’oncha, Karam chegaralarida

Uchko’prik tumani, Sanoat kolleji axborot resurs markazi  binosi

Har oyning birinchi xaftasining Dushanba kuni
53  Xamidova Gulchehra Ibroximovna Uchko’prik tumani iqtisodiyot kasb-hunar kolleji direktori 53-A.Qodiriy Uchko’prik tumanining Kenagas, Sariqo’rg’on QFYlari hududidagi chegaralarida Uchko’prik tumani, Transport va qurilish kasb-hunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Dushanba kuni
54  Mahkamov Maxmud Muxtarovich O’zbekiston Xalq demokratik partiyasi Farg’ona viloyatiKengashi raisi 54-G’.G’ulom Uchko’prik tumanining Paloxon, Navro’z, Chorbog’, Mehnatobod QFYlari hududidagi hamda G’ozi-g’ijdon QFYlari hududidagi Mirzaxo’ja, G’anchi, O’zbek, G’ijdon, Sho’x MFYlari chegaralarida

Uchko’prik tumani, Agrosanoat kasb-hunar kolleji binosi

Har oyning birinchi xaftasining Dushanba kuni
55  Saydaxmedov Shamshidinxo’ja Muxtorovich “O’zneftmahsulot” aktsiyadorlik kompaniyasiga qarashli “Farg’ona neftni qayta ishlash zavodi” unitar sho’hba korxonasi direktori 55-Vodil Farg’ona tumanining Shohimardon, Yuqori Vodil, Vodil va Novkent QFYlari hududidagi barcha chegaralarida Farg’ona tumani, Vodil ijtimoiy-iqtisodiyot kollej binosi Har oyning birinchi xaftasining Dushanba kuni
56  Yo’ldashev Mo’minjon Shokirjonovich Quvasoy shahar "Quvasoytahmirqurilish" mashuliyati cheklangan jamiyat boshqaruvi raisi 56-Avval Farg’ona tumanining Avval, Log’on, Damko’l, Kaptarxona QFYlari hududidagi  barcha chegaralarida Farg’ona tumani Avval kasb-hunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Dushanba kuni
57  Xoldorov Topiboldi O’zbekiston faxriylarni ijtimoiy qo’llab-quvvatlash "Nuroniy" jamg’armasi Farg’ona viloyat bo’limi raisi 57-H.Olimjon Farg’ona tumanining Chimyon shaharcha, Cheksho’ra, Oqbilol, Xonqiz, Qo’rg’ontepa QFYlari, barcha chegaralarida Farg’ona tumani, Agrosanoat kasb-hunar kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Dushanba kuni
 58 Axmedov Amriddin Madaminovich “O’zbekiston temir yo’llari” DAK qarashli Chimyon davolash maskani bosh shifokori 58-Huvaydo Farg’ona tumanining Chimiyon, Soybo’yi, Gulshan, Mindon QFYlari hududidagi barcha chegaralarida Farg’ona tumani, 
15-umumta’lim maktabi binosi
Har oyning birinchi xaftasining Dushanba kuni
59  Alixodjaeva Zaripaxon Saidqosimovna Furqat tumani hokimining o’rinbosari, xotin-qizlar qo’mitasi raisi 59-Furqat Furqat tumanining Shunqor, Tomosha QFYlari, Navbaxor QFYlaridagi Navbaxor, Beshechki, No’monobod, Chirkay, Shaboda, Uzunchek, Ardaxshon, Qo’qonboy MFYlari chegaralarida Furqat tumani, Ijtimoiy- iqtisodiyot kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Dushanba kuni
60  Yunusov Maxamatali Yusupovich Furqat tumani "Usta Yusufjon naqqosh" oilaviy korxonasi usta naqqoshi 60-Muqimiy Furqat tumanining Qo’qon, G’uncha, G’allakor QFYlari, Navbahor QFYlaridagi Chilgijiyda, Shoto’ra, Eski, Kapa, Boltako’l, Sulton, Ayritom MFYlari chegaralarida Furqat tumani, Iqtisodiyot kolleji binosi Har oyning birinchi xaftasining Dushanba kuni

Izox: Har bir Xalq deputatlari viloyat Kengashi deputatlari belgilangan muddatlarda saylov okrugidagi saylovchilar bilan uchrashib, ular tomonidan bildirilgan fikr-muloxaza va takliflar, mavjud muammolar va ularning echimi yuzasidan chora-tadbirlar rejasi ishlab chiqib, siyosiy partiya yig’ilishlarida, viloyat Kengashining tegishli doimiy komissiya yig’ilishlari muhokamasiga qo’yib, bajarilishini nazorat qiladi.  

Har bir Xalq deputatlari viloyat Kengashi deputatlari saylovchilar bilan uchrashish jadvalini saylov okrugiga kiruvchi fuqarolar yig’inining ma’muriy binolariga ko’rinadigan joyiga osib qo’yishi shart.