Фарғона вилояти ҳокими
Бозаров Хайрулло Хайитбаевич
Оилавий тадбиркорликни ривожлантириш мақсадида ажратиладиган имтиёзли кредит ҳисобидан фуқароларга маҳсулот етказиб берувчи таъминотчи корхоналарнинг рўйхати
.
.
Сайтни бахолаш
Ишонч телефонига берилган бахолар
“ОНАЛАРГА ЭҲТИРОМ” ФЕСТИВАЛИНИНГ 25 ТА НОМИНАЦИЯДА ҒОЛИБ ВА СОВРИНДОРЛАРИ БИЛАН ТАНИШИНГ
2021-05-31 16:14:52 68
“Энг маърифатли фарзанд Онаси” номинациясида
1-ўрин: Файзиматова Раҳимахон (Учкўприк тумани)
2-ўрин: Сиддиқова Мамлакатхон (Фарғона тумани)
3-ўрин: Аҳмедова Нурхон (Қувасой шаҳри)
“Энг яхши қишлоқ хўжалиги ходимини тарбиялаган Она” номинациясида
1-ўрин: Мираминова Хожархон (Олтиариқ тумани)
2-ўрин: Жўраева Бисорахон (Риштон тумани)
3-ўрин: Тошбоева Эътибор (Тошлоқ тумани)
“Энг яхши ҳунармандлар сулоласи Онаси” номинациясида
1-ўрин: Юнусова Марҳаматой (Фурқат тумани)
2-ўрин: Султонова Азизахон (Марғилон шаҳри)
3-ўрин: Ғофурова Муҳаббатхон (Ўзбекистон тумани)
“Ижодкорлар Онаси” номинациясида
1-ўрин: Мирзалиева Мўътабархон (Бағдод тумани)
2-ўрин: Нуралиева Марҳабохон (Фарғона шаҳри)
3-ўрин: Сулаймонова Дилоромхон (Данғара тумани)
“Энг яхши мутахассисларни тарбиялаган Она” номинациясида
1-ўрин: Тешабоева Каримахон (Қувасой шаҳри)
2-ўрин: Мўйдинова Муҳаррамхон (Қува тумани)
3-ўрин: Мелиқўзиева Шафоатхон (Учкўприк тумани)
“Энг яхши шифокорлар сулоласи Онаси” номинациясида
1-ўрин: Мамадалиева Ферузахон (Фарғона шаҳри)
2-ўрин: Тешабоева Матлубахон (Қува тумани)
3-ўрин: Муҳиддинова Мўътабархон (Тошлоқ тумани)
“Энг яхши ўқитувчилар сулоласи Онаси” номинациясида
1-ўрин: Джўраева Маҳфузахон (Бешариқ тумани)
2-ўрин: Юлдашева Одинахон (Ўзбекистон тумани)
3-ўрин: Аҳмедова Зубайдахон (Марғилон шаҳри)
“Энг яхши тадбиркорлар Онаси” номинациясида
1-ўрин: Қодирова Саодатхон (Бешариқ тумани)
2-ўрин: Пўлатова Хамидахон (Қўқон шаҳри)
3-ўрин: Эркабоева Шарифахон (Фарғона шаҳри)
“Энг яхши ҳарбийлар сулоласи Онаси” номинациясида
1-ўрин: Исматуллаева Ҳикматой (Бешариқ тумани)
2-ўрин: Зулфиқорова Хожирахон (Риштон тумани)
3-ўрин: Раджабоева Маликахон (Қўқон шаҳри)
“Кўп фарзандли қаҳрамон Она” номинациясида
(Жамиятда ўз ўрнини топган фарзандлар тарбиялаган Она)
1-ўрин: Маҳмудова Ҳабибахон (Фурқат тумани)
2-ўрин: Хамралиева Бишарифахон (Риштон тумани)
3-ўрин: Хасанова Хабибахон (Учкўприк тумани)
“Юз билан юзлашган Она” номинациясида
1-ўрин: Пўлатова Орзибувихон (Фурқат тумани)
2-ўрин: Аҳмедова Саодатхон (Қўштепа тумани)
3-ўрин: Зохидова Ачахон (Фарғона тумани)
“Энг матонатли Она” номинациясида
1-ўрин: Болтаева Хайрихон (Учкўприк тумани)
2-ўрин: Исроилова Маъмурахон (Бешариқ тумани)
3-ўрин: Тўхтаохунова Сардорахон (Марғилон шаҳри)
“Энг ибратли Қайнона” номинациясида
1-ўрин: Қулбекова Турдихон (Қўқон шаҳри)
2-ўрин: Зокирова Саноатхон (Бағдод тумани)
3-ўрин: Анварова Маърифатхон (Ўзбекистон тумани)
“Энг яхши алла ижрочиси” номинациясида
1-ўрин: Исахонова Рохатой (Марғилон шаҳар)
2-ўрин: Хожимуратова Муножат (Фурқат тумани)
3-ўрин: Қодирова Химоятхон (Қува тумани )
“Ватан фидойиси Онаси” номинациясида
1-ўрин: Ғаниева Мунаввархон (Марғилон шаҳри)
2-ўрин: Юнусова Юлдузхон (Фарғона шаҳри)
3-ўрин: Мирзалиева Матлубахон (Фарғона тумани)
“Юрт ифтихорлари Онаси” номинациясида
1-ўрин: Юнусова Шарофат (Қува тумани)
2-ўрин: Қўрчиева Дилором (Боғдод тумани)
3-ўрин: Хатамова Ёрқиной (Фарғона шаҳри)
“Оналарга бағишланган энг яхши янги шеър муаллифи” номинациясида
1-ўрин: Шералиев Шукрулло (Қува тумани)
2-ўрин: Бадалов Жамоллиддин (Олтиариқ тумани)
3-ўрин: Исмоилова Шарофат (Учкўприк тумани)
“Оналарга бағишланган энг яхши янги қўшиқ ижрочиси” номинациясида
1-ўрин: Пўлатова Мубинабону (Марғилон шаҳри)
2-ўрин: Шерқўзиева Наъмунахон (Қўқон шаҳри)
3-ўрин: Арипова Матлубахон (Қува тумани)
“Оналарга бағишланган энг яхши янги мақола ва видеороликлар муаллифи” номинациясида
1-ўрин: Бешариқ тумани ҳокимлиги ахборот хизмати
2-ўрин: Ёзёвон тумани ҳокимлиги ахборот хизмати
3-ўрин: “Истиқбол йўли” газетаси таҳририяти
“Энг ибратли меҳнаткаш Она” номинациясида
1-ўрин: Шералиева Лазокатхон (Сўх тумани)
2-ўрин: Абдуллаева Суббинисохон (Бағдод тумани)
3-ўрин: Солиева Ўктамхон (Ёзёвон тумани)
“Энг яхши олима Она” номинациясида
1-ўрин: Искандарова Шарифахон (Марғилон шаҳри)
2-ўрин: Эркабоева Нигорахон (Қўқон шаҳри)
3-ўрин: Ўринова Нилуфархон (Фарғона тумани)
“Энг яхши раҳбар Она” номинациясида
1-ўрин: Муҳамметова Дилором (Марғилон шаҳри)
2-ўрин: Абдужаббарова Зулайҳо (Қувасой шаҳри)
3-ўрин: Эргашева Моҳидил (Бешариқ тумани)
“Онасига билдирилган энг гўзал меҳр изҳори” номинациясида
1-ўрин: Эркинжонова Хуморахон (Қувасой шаҳри)
2-ўрин: Ўрмонова Муқаддамхон (Қўштепа тумани)
3-ўрин: Элибоева Оминахон (Риштон тумани)
“Энг яхши ташкилотчи туман ва шаҳар” номинациясида
1-ўрин: Қўқон шаҳри
2-ўрин: Бувайда тумани
3-ўрин: Данғара тумани
“Фестивалнинг энг фаол корхона ва ташкилоти” номинациясида
1-ўрин: Қўштепа тумани халқ таълими бўлими
2-ўрин: Бағдод тумани Наврўз МФЙ
3-ўрин:Тошлоқ туман молия бўлими
Бизни ижтимоий тармоқларда кузатинг
Facebook,
Telegram,
Facebook,
YouTube