Шрифт ўлчами Ранг Расм

ВИРТУАЛ ҚАБУЛХОНА

ИНТЕРАКТИВ ХИЗМАТЛАР

НОРМАТИВ ХУЖЖАТЛАР

Бюджет бўйича очиқ маълумотлар

ОЧИҚ МАЪЛУМОТЛАР

АСОСИЙ СТАТИСТИК АХБОРОТЛАР

Фарғона вилояти ҳокими
Бозаров Хайрулло Хайитбаевич

Ижтимоий тармоқлар

Оилавий тадбиркорликни ривожлантириш мақсадида ажратиладиган имтиёзли кредит ҳисобидан фуқароларга маҳсулот етказиб берувчи таъминотчи корхоналарнинг рўйхати
<< SENTYABR 2021 >>
DUSECHPAJUSHYA
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

.

.

Фарғона вилояти инвестицион салоҳияти

Сайтни бахолаш




Янгиликларга обуна бўлиш

Ҳозир сайтда 65 нафар фойдаланувчи Ишонч телефони статистикаси
Ишонч телефонига берилган бахолар


“ОНАЛАРГА ЭҲТИРОМ” ФЕСТИВАЛИНИНГ 25 ТА НОМИНАЦИЯДА ҒОЛИБ ВА СОВРИНДОРЛАРИ БИЛАН ТАНИШИНГ

×

 2021-05-31 16:14:52    136

PDF юклаш
Чоп этиш


“Энг маърифатли фарзанд Онаси” номинациясида 

1-ўрин: Файзиматова Раҳимахон (Учкўприк тумани)

2-ўрин: Сиддиқова Мамлакатхон (Фарғона тумани)

3-ўрин: Аҳмедова Нурхон (Қувасой шаҳри)


“Энг яхши қишлоқ хўжалиги ходимини тарбиялаган Она” номинациясида

1-ўрин: Мираминова Хожархон (Олтиариқ тумани)

2-ўрин: Жўраева Бисорахон (Риштон тумани)

3-ўрин: Тошбоева Эътибор (Тошлоқ тумани)


“Энг яхши ҳунармандлар сулоласи Онаси” номинациясида

1-ўрин: Юнусова Марҳаматой (Фурқат тумани)

2-ўрин: Султонова Азизахон (Марғилон шаҳри)

3-ўрин: Ғофурова Муҳаббатхон (Ўзбекистон тумани)


“Ижодкорлар Онаси” номинациясида

1-ўрин: Мирзалиева Мўътабархон (Бағдод тумани)

2-ўрин: Нуралиева Марҳабохон (Фарғона шаҳри)

3-ўрин: Сулаймонова Дилоромхон (Данғара тумани)


“Энг яхши мутахассисларни тарбиялаган Она” номинациясида

1-ўрин: Тешабоева Каримахон (Қувасой шаҳри)

2-ўрин: Мўйдинова Муҳаррамхон (Қува тумани)

3-ўрин: Мелиқўзиева Шафоатхон (Учкўприк тумани)


“Энг яхши шифокорлар сулоласи Онаси” номинациясида

1-ўрин: Мамадалиева Ферузахон (Фарғона шаҳри)

2-ўрин: Тешабоева Матлубахон (Қува тумани)

3-ўрин: Муҳиддинова Мўътабархон (Тошлоқ тумани)


“Энг яхши ўқитувчилар сулоласи Онаси” номинациясида

1-ўрин: Джўраева Маҳфузахон (Бешариқ тумани)

2-ўрин: Юлдашева Одинахон (Ўзбекистон тумани)

3-ўрин: Аҳмедова Зубайдахон (Марғилон шаҳри)


“Энг яхши тадбиркорлар Онаси” номинациясида

1-ўрин: Қодирова Саодатхон (Бешариқ тумани)

2-ўрин: Пўлатова Хамидахон (Қўқон шаҳри)

3-ўрин: Эркабоева Шарифахон (Фарғона шаҳри)


“Энг яхши ҳарбийлар сулоласи Онаси” номинациясида

1-ўрин: Исматуллаева Ҳикматой (Бешариқ тумани)

2-ўрин: Зулфиқорова Хожирахон (Риштон тумани)

3-ўрин: Раджабоева Маликахон (Қўқон шаҳри)


“Кўп фарзандли қаҳрамон Она” номинациясида

(Жамиятда ўз ўрнини топган фарзандлар тарбиялаган Она)

1-ўрин: Маҳмудова Ҳабибахон (Фурқат тумани) 

2-ўрин: Хамралиева Бишарифахон (Риштон тумани) 

3-ўрин: Хасанова Хабибахон (Учкўприк тумани)


“Юз билан юзлашган Она” номинациясида

1-ўрин: Пўлатова Орзибувихон (Фурқат тумани)

2-ўрин: Аҳмедова Саодатхон (Қўштепа тумани)

3-ўрин: Зохидова Ачахон (Фарғона тумани)


“Энг матонатли Она” номинациясида

1-ўрин: Болтаева Хайрихон (Учкўприк тумани)

2-ўрин: Исроилова Маъмурахон (Бешариқ тумани)

3-ўрин: Тўхтаохунова Сардорахон (Марғилон шаҳри)


“Энг ибратли Қайнона” номинациясида

1-ўрин: Қулбекова Турдихон (Қўқон шаҳри)

2-ўрин: Зокирова Саноатхон (Бағдод тумани)

3-ўрин: Анварова Маърифатхон (Ўзбекистон тумани)


 “Энг яхши алла ижрочиси” номинациясида

1-ўрин: Исахонова Рохатой (Марғилон шаҳар)  

2-ўрин: Хожимуратова Муножат (Фурқат тумани)   

3-ўрин: Қодирова Химоятхон (Қува тумани )  


“Ватан фидойиси Онаси” номинациясида

1-ўрин: Ғаниева Мунаввархон (Марғилон шаҳри)  

2-ўрин: Юнусова Юлдузхон (Фарғона шаҳри)  

3-ўрин: Мирзалиева Матлубахон (Фарғона тумани)  


 “Юрт ифтихорлари Онаси” номинациясида

1-ўрин: Юнусова Шарофат (Қува тумани)  

2-ўрин: Қўрчиева Дилором (Боғдод тумани)  

3-ўрин: Хатамова Ёрқиной (Фарғона шаҳри)

  

“Оналарга бағишланган энг яхши янги шеър муаллифи” номинациясида

 1-ўрин: Шералиев Шукрулло (Қува тумани)  

2-ўрин: Бадалов Жамоллиддин (Олтиариқ тумани)  

3-ўрин: Исмоилова Шарофат (Учкўприк тумани)  


“Оналарга бағишланган энг яхши янги қўшиқ ижрочиси” номинациясида

1-ўрин: Пўлатова Мубинабону (Марғилон шаҳри)  

2-ўрин: Шерқўзиева Наъмунахон (Қўқон шаҳри)  

3-ўрин: Арипова Матлубахон (Қува тумани) 

  

 “Оналарга бағишланган энг яхши янги мақола ва видеороликлар муаллифи” номинациясида

1-ўрин: Бешариқ тумани ҳокимлиги ахборот хизмати   

2-ўрин: Ёзёвон тумани ҳокимлиги ахборот хизмати

3-ўрин: “Истиқбол йўли” газетаси таҳририяти


“Энг ибратли меҳнаткаш Она” номинациясида

1-ўрин: Шералиева Лазокатхон (Сўх тумани)  

2-ўрин: Абдуллаева Суббинисохон (Бағдод тумани)  

3-ўрин: Солиева Ўктамхон (Ёзёвон тумани) 

  

 “Энг яхши олима Она” номинациясида

1-ўрин: Искандарова Шарифахон (Марғилон шаҳри)  

2-ўрин: Эркабоева Нигорахон (Қўқон шаҳри)  

3-ўрин: Ўринова Нилуфархон (Фарғона тумани) 

  

“Энг яхши раҳбар Она” номинациясида

 1-ўрин: Муҳамметова Дилором (Марғилон шаҳри)  

2-ўрин: Абдужаббарова Зулайҳо (Қувасой шаҳри)  

3-ўрин: Эргашева Моҳидил (Бешариқ тумани) 

  

“Онасига билдирилган энг гўзал меҳр изҳори” номинациясида

1-ўрин: Эркинжонова Хуморахон (Қувасой шаҳри)  

2-ўрин: Ўрмонова Муқаддамхон (Қўштепа тумани)  

3-ўрин: Элибоева Оминахон (Риштон тумани)  


“Энг яхши ташкилотчи туман ва шаҳар” номинациясида

1-ўрин: Қўқон шаҳри  

2-ўрин: Бувайда тумани   

3-ўрин: Данғара тумани  


“Фестивалнинг энг фаол корхона ва ташкилоти” номинациясида

1-ўрин: Қўштепа тумани халқ таълими бўлими 

2-ўрин: Бағдод тумани Наврўз МФЙ 

3-ўрин:Тошлоқ туман молия бўлими


Бизни ижтимоий тармоқларда кузатинг
Facebook, Telegram, Facebook, YouTube